OM OSS

TMCC är verksamt inom service, reparation, på- och ombyggnad samt tillverkning inom områdena: lastbil, släpvagn, maskin, bil och smide. 

Vi har även butik med reservdelar, tillbehör och oljor.

Vi finns med vår verkstadsanläggning i Örebro, på Berglundavägen 24 (Örebro Truckstop), hos oss får du som kund en helhets service, vi kallar vårt koncept "One Stop Service".

 
 

Kontakta oss

Verksamhetsansvarig

Tony Pellrud
019 - 16 64 72
tony@tmccsweden.com

MECA Kundmottagning

Peter Andersson
019 - 277 67 03
andersson@tmccsweden.com

Smide Kundmottagning

Mikael Zetterström
019 - 277 67 02
mikael@tmccsweden.com
Säljare
Lars Eriksson
019 - 277 67 10
lars.eriksson@tmccsweden.com
Uthyrning
Håkan "Klubba" Johansson
072 - 303 97 92
hakan.johansson@tmccsweden.com

Lastbilsrep. Kundmottagning

Johan Öhlin

019 - 277 67 08
johan@tmccsweden.com

PM Crane Kundmottagning

Marcus Ekmark

070 - 432 23 90
marcus@tmccsweden.com

© 2019 by TMCC Sweden.